Otočné žeriavy

Pri tímovej práci sa potenciál jednotlivcov spája do celkovej sily podniku. Otočné žeriavy ABUS sú slní a spoľahliví členovia tímu, korí Vám prácu zjednoduchšia. Firma ABUS ponúka prostredníctvom svojho rozsiahleho sortimentu otočných žeriavovo mimoriadne flexibilné a výhodné riešenia materiálových tokov na pracovisku.

Otočné žeriavy ABUS je možné prispôsobiť požiadavkám – od spôsobu upevnenia až po doplnkové vybavenie – všetko v kvalite ABUS.

Ovládajú sa jednoducho stlačením tlačidla – ľahko a starostlivo zvládnu záťaž do 6,3 t. Pri tom nie je dôležité, či stoja na vlastnom stĺpe alebo sú namontované na stenách, prípadne na podperách. Či osádzate stroje, vymieňate ťažké nástroje alebo zdvíhate diely na pracovné stoly – s otočnými žeriavmi ABUS je zdvíhanie ľahšie, hospodárnejšie a bezpečnejšie.

Stĺpový otočný žeriav LS

Stĺpový otočný žeriav LS je určený pre voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania až do 270 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 1 t. Rozsah otáčania je možné individuálne nastaviť pomocou otočných dorazov.

Detaily produktu Dopyt

Stĺpový otočný žeriav LSX

Stĺpový otočný žeriav LSX je určený na voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania 270 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 0,5 t.

Detaily produktu Dopyt

Stĺpový otočný žeriav VS

Stĺpový otočný žeriav VS je určený pre voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania 360 ° s vyložením až 10 m a nosnosťou až 6,3 t. Vďaka svojej nízkej konštrukcii sú možné vysoké polohy hákov, ktoré optimálne využívajú dostupný priestor.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav LW

Nástenný otočný žeriav LW je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka pracovný rádius až 180 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 1 t.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav LWX

Nástenný otočný žeriav LWX je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento pracovný žeriav vám ponúka pracovný rádius až 180 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 0,5 t.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav VW

Nástenný otočný žeriav VW je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento pracovný žeriav vám ponúka menovitý rozsah otáčania 180 ° s vyložením až 10 m a nosnosťou až 5 t. S nástenným otočným žeriavom VW je možné rozmery vašej haly využiť tak, že na prenos bremena sa dosiahne najvyššia možná výška zdvihu.

Detaily produktu Dopyt
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás