Otočné žeriavy ABUS

ROZPRÚDIA KAŽDÝ PROCES

nosnosť až 6,3t
maximálne vyloženie 10m

Otočné žeriavy ABUS zabezpečujú väčšiu flexibilitu na pracovisku a je ich možné prispôsobiť daným požiadavkám – od spôsobu upevnenia, cez zdvíhacie zariadenie až o doplnkovú výbavu. Všetko v kvalite ABUS. Sú k dispozícii v troch konštrukčných veľkostiach od ľahkého a ž po stredne ťažké prevedenie, ktoré je možné v závislosti od nosnosti kombinovať s elektrickým reťazovým alebo elektrickými lanovými kladkostrojmi. Stlačením tlačidla si ľahko a presne poradí so záťažou do 6,3t

Stĺpový otočný žeriav LS

Stĺpový otočný žeriav LS je určený pre voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania až do 270 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 1 t. Rozsah otáčania je možné individuálne nastaviť pomocou otočných dorazov.

Detaily produktu Dopyt

Stĺpový otočný žeriav LSX

Stĺpový otočný žeriav LSX je určený na voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania 270 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 0,5 t.

Detaily produktu Dopyt

Stĺpový otočný žeriav VS

Stĺpový otočný žeriav VS je určený pre voľne stojacu montáž na podlahu haly. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka menovitý rozsah otáčania 360 ° s vyložením až 10 m a nosnosťou až 6,3 t. Vďaka svojej nízkej konštrukcii sú možné vysoké polohy hákov, ktoré optimálne využívajú dostupný priestor.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav LW

Nástenný otočný žeriav LW je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento žeriav na pracovisku vám ponúka pracovný rádius až 180 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 1 t.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav LWX

Nástenný otočný žeriav LWX je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento pracovný žeriav vám ponúka pracovný rádius až 180 ° s vyložením až 7 m a nosnosťou až 0,5 t.

Detaily produktu Dopyt

Nástenný otočný žeriav VW

Nástenný otočný žeriav VW je určený na montáž na stenu alebo podperu. Tento pracovný žeriav vám ponúka menovitý rozsah otáčania 180 ° s vyložením až 10 m a nosnosťou až 5 t. S nástenným otočným žeriavom VW je možné rozmery vašej haly využiť tak, že na prenos bremena sa dosiahne najvyššia možná výška zdvihu.

Detaily produktu Dopyt
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás