Poloportálové žeriavy

  • Nosnosť do 10 t
  • Rozpätie do 15 m
  • Žiadne rušiace hrany, žiadne podlahové ryhy vďaka tomu, že nie je potrebná vodiaca koľajnica na podlahe. Tým aj bezpečnejšia a čistejšia prevádzka, ako aj žiadne nežiaduce členenie haly.
  • Žiadne obmedzenie pri používaní vysokozdvižných a iných vozíkov v hale.
  • Možná veľmi rýchla a krátka inštalácia.
  • Nízke investičné náklady na zásobované a obsluhované plochy.
  • Nízke zaťaženie konštrukcie haly
  • Možnosť využitia inteligentných funkcií žeriavového systému ABUControl
zeriav
in practice in practice

Máte záujem o tento produkt? Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Kontakt PDF Dopyt Dopyt

Výhody systému

Jednonosníkový poloportálový žeriav ABUS je ideálnym žeriavom na obsluhu priestoru v úrovni pod halovým žeriavom. Podobne ako jednonosníkový nástenný konzolový mostový žeriav ABUS je vďaka svojej pravouhlej koordinácii pojazdovej dráhy schopný obsluhovať viaceré za sebou umiestnené pracovné miesta. Jednonosníkový poloportálvý žeriav ABUS je dostupný v nosnostiach do 10 t a rozpätiach do 15 m. Konštrukcia s oporami proti krúteniu a stabilný krabicový nosník umožňujú použitie bez nutnosti postranného vedenia portálových vzpier na podlahe haly. Spodné pojazdové ústrojenstvo jazdí buď priamo po urovnanej a únosnej podlahe haly, alebo pri vyšších zaťaženiach kolies v úrovni zapustenej a únosnej oceľovej dráhy. Nevznikajú vyvýšené alebo zapustené vodiace dráhy a tým vytvárané rušiace kontúry. Poistky zdvihu na vrchnom pojazdovom ústrojenstve žeriavu sú pri EHPK takisto samozrejmé ako protizrážkové zariadenie a dobre osvetľujúce osveltenie na úrovni podlahy.

Na stiahnutie:

Podobné produkty

podobny produkt

Jednonosníkové mostové žeriavy

Jednonosníkové mostové žeriavy firmy ABUS umožňujú i v nízkych halách realizáciu racionálneho toku materiálu o nosnosti do 16 t a s rozpätím do 39 m.

Zobraziť
podobny produkt

Dvojnosníkové mostové žeriavy

Dvojnosníkové mostové žeriavy ABUS dosahujú maximálnu nosnosť až 120 ton.

Zobraziť
podobny produkt

Podvesné mostové žeriavy

Komplikované podmienky v halách vyžadujú špeciálne riešenia.

Zobraziť
podobny produkt

Žeriavové dráhy

Súčasťou našich komplexných dodávok sú aj kompaktné žeriavové dráhy na konzolách haly alebo vstavané na stĺpoch, prípadne podvesné dráhy na väzníkoch haly.

Zobraziť
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás