Servis a služby

Spoločnosť ITECO ŽERIAVY s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti žeriavovej techniky – od návrhu, cez výrobu a dodávku až po montáž a uvedenie do prevádzky podľa platných noriem a predpisov Slovenskej republiky.

Uvedením žeriavu do prevádzky sa starostlivosť tímu odborníkov firmy ITECO ŽERIAVY s.r.o. nekončí. Počas životnosti vyhradeného zariadenia, ale aj po jej uplynutí, sa špecialisti ITECO ŽERIAVY starajú o servis, odborné prehliadky a inšpekčné prehliadky, aby životnosť žeriavových systémov bola čo najdlhšia a bezpečnosť stopercentná.

Naším cieľom je, aby naša adresa a telefónne čísla boli prvé a aj posledné na ktoré sa obrátite v prípade problému na Vašom zdvíhacom zariadení. Je pre Vás pripravený celý tým odborníkov: servisných technikov, odborných pracovníkov elektro (revíznych technikov), odborných pracovníkov zdvíhacích zariadení, obchodníkov, konštruktérov, statikov, elektro projektantov, lektorov, autorizovaných znalcov ABUS, geodetov, montérov - pre vyriešenie akýchkoľvek požiadaviek súvisiacich so zdvíhacími zariadeniami. Staviame na kompletnom sortimente služieb a hlavne na kvalitnom výrobcovi ABUS a na rýchlom, kvalitnom a kvalifikovanom servise. Ako technickú podporu máme materskú firmu ITECO pôsobiacu v Čechách už od roku 1992 a svetovo uznávaného výrobcu zdvíhacích zariadení ABUS Kansysteme GmbH - ktorý zdvíhacie zariadenia vyrába už od roku 1965.

Záručný a pozáručný servis žeriavov

Záručný a pozáručný servis vyškolenými pracovníkmi, vrátane údržby štandardne do 48 hodín.

Viac detailovDopyt

Montáže, uvedenie do prevádzky a úradné skúšky

Pri montáži a uvádzaní žeriavu do prevádzky sa spoľahnite na naše dlhoročné skúsenosti a odborné kompetencie.

Viac detailovDopyt

Náhradné diely, opravy a údržba

Rýchle dodanie kvalitných originálnych náhradných dielov, v prípade potreby expresne, alebo kuriérom.

Viac detailovDopyt

Dodatočné vybavenie, modernizácia, rekonštrukcie a generálne opravy žeriavov ABUS

Žeriav by mal rásť so svojimi úlohami - a tiež spĺňať vaše požiadavky v priebehu desaťročí.

Viac detailovDopyt

Pravidelné odborné prehliadky a skúšky

Pravidelné inšpekcie zdvíhacích zariadení odbornými technikmi vyškolenými priamo u výrobcu ABUS a v ITECO ŽERIAVY v zmysle ISO 9927–1, STN 27 0102, bezpečnostnotechnických požiadaviek výrobcu a vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. § 9.

Viac detailovDopyt

Školenia a semináre

Školenia priamo od našich žeriavových expertov. Kvalifikovaný zamestnanci sú vašim kapitálom.

Viac detailovDopyt
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás