Elektrické lanové kladkostroje ABUS

PLNOU SILOU VPRED!

nosnosť až 120t
jednoduchá údržba

Absolútna disponibilita je najdôležitejšou vlastnosťou lanového kladkostroja. Elektrické lanové kladkostroje ABUS zdvihnú až 120 ton a sú z hľadiska techniky, elektriky a elektroniky dimenzované na maximálnu spoľahlivosť a najtvrdšie podmienky použitia. Presviedčajú svojou mimoriadnou kvalitou, flexibilitou a ľahkou údržbou, a sériovo ponúkajú jemnú reguláciu rýchlosti zdvihu a pojazdu. Lanové kladkostroje ABUS sú ponúkané buď ako kompletné zdvíhacie zariadenia na žeriavoch, ale aj samostatne ako komponenty. Všetky lanové kladkostroje majú ale spoločné, že ich vymysleli, vyvinuli a vyrobili vo firme ABUS. Ako srdce žeriavu je zdvíhacie zariadenie zodpovedné za bezpečnosť a komfort pri zdvíhaní bremien – sú v ňom koncentrované naše odborné vedomosti z oblasti vývoja a výroby.

Najvyššia kvalita vďaka najmodernejšej sériovej výrobe.
Kompaktná konštrukcia a ľahká údržba.
Flexibilné spektrum nosností od 1 do 120 t.
Jemná regulácia rýchlosti zdvihu a pojazdu sériovo.
Doplnkové systémové komponenty pre špeciálne prípady použitia.

KONŠTRUKCIA E – jednonosníková mačka

Jednonosníková mačka ako lacné riešenie v kompaktnom prevedení s veľmi priaznivými rozmermi. Rozsah nosnosti 1 t –16 t. Dva priame pohony pre pojazd ústrojenstva s krytými prevodmi. Pojazdové ústrojenstvo mačky je možné nastaviť na rôzne šírky príruby.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA U – jednonosníková mačka so zdvojeným pojazdom pre väčšie hmotnosti

Jednonosníková mačka so zdvojeným pojazdom pre vyššie hmotnosti a väčšie výšky zdvihu. Rozsah nosnosti 6,3 t - 25 t. Pojazdové ústrojenstvo mačky s priamym pohonom a krytým prevodom. Používa sa pri jednonosníkových žeriavoch s vyššími nosnosťami a väčšími výškami zdvihu.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA S – konzolová mačka

Konzolová mačka so spúšťaním a zdvíhaním lana vedľa žeriavového mosta, čím sa optimalizuje výška zdvihu. Rozsah nosnosti 1 t - 10 t. Kombinácia optimalizovanej výšky zdvihu háku a možnosti jednonosníkových žeriavových nosníkov s rozpätím viac ako 35 m predstavuje výhodu pri investíciách do hál a budov.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA D – dvojnosníková mačka základnej konštrukcie

Kompaktná dvojnosníková mačka pre strednú nosnosť do 63 t. Kĺbové pripojenie nosníka pojazdového ústrojenstva zaručuje dosadnutie na štyri kolieska. Mačka má dva priame pohony pre pojazdové ústrojenstvo.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA DA – dvojnosníková mačka s nízkou stavebnou výškou

Na rozdiel od typu D je nosník so zdvíhacím zariadením kĺbovo pripojený medzi nosníkmi pojazdového ústrojenstva. Týmto spôsobom sa dosiahne minimálna vlastná výška mačky.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA DQA – dvojnosníková mačka s veľmi nízkou stavebnou výškou

Dvojnosníková mačka s nosnosťou až 40 t. Extrémne nízka konštrukcia s osou lanového bubna v smere mačky, s kĺbovým pripojením nosníka pojazdového ústrojenstva pre garantované dosadnutie na štyri kolieska, s dvoma priamymi pohonmi pojazdového úsrojenstva mačky.

Detaily produktu Dopyt

KONŠTRUKCIA Z – dvojnosníková mačka s dvojitým zdvíhacím ústrojenstvom

Kompaktná dvojnosníková mačka s dvojitým zdvíhacím ústrojenstvom pre nosnosť až 120 t. Kĺbové pripojenie nosníka pojazdového ústrojenstva pre garantované dosadnutie všetkých kolies, s dvoma priamymi pohonmi pre pojazdové ústrojenstvo mačky.

Detaily produktu Dopyt
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás