Ľahké portálové žeriavy ABUS

SILA MÔŽE BYŤ TAK ĽAHKÁ

nosnosť až 2 t
mobilné

Ľahký portálový žeriav ABUS je ekonomické riešenie všade tam, kde nie je zdvíhací výkon potrebný permanentne a kde je naviac často nutný na rôznych miestach. Je dimenzovaný pre elektrické reťazové kladkostroje ABUS a pre bremená do 2 ton. Vďaka štyrom riadeným kolieskam s brzdou, z ktorých dve sú sériovo vybavené aretáciou smeru 90⁰ je možné s ľahkým portálovým žeriavom ABUS veľmi jednoducho jazdiť. Okrem toho jeho konštrukcia umožňuje bezproblémovú demontáž v prípade potreby. S dvomi konštrukčnými veľkosťami je možné realizovať potrebné výšky a šírky žeriavu v širokom rozmedzí.

Univerzálne použitie vďaka absolútnej mobilite.
Bezproblémová demontáž v prípade potreby.
Možnosť použitia takmer všetkých typov reťazových kladkostrojov ABUS.
Kompletný žeriav vrátane reťazového kladkostroja pomocou rýchlospojok.
So štyrmi riadenými kolieskami s brzdou.

  • Nosnosť do 2 t
  • Celková výška do 5000 mm
  • Celková šírka v závislosti od nosnosti:
Nosnosťmax. Celková šírka
250 kg7900 mm
500 kg7000 mm
800 kg6500 mm
1000 kg6300 mm
1250 kg5650 mm
1600 kg5000 mm
2000 kg4000 mm
zeriav
in practice in practice in practice

Máte záujem o tento produkt? Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Kontakt PDF Dopyt Dopyt

Ľahký portálový žeriav ABUS: vysoký výkon a vysoká mobilita

Ľahký portálový žeriav sľubuje špičkový výkon, keď ho potrebujete. Flexibilita a mobilita portálových žeriavov sú ich najväčšou výhodou. Používajú sa vždy vtedy, keď je nevyhnutné príležitostné zdvíhanie bremien, výkon žeriava je požadovaný na rôznych pracoviskách alebo by sa montáž otočného žeriavu alebo mostového žeriavu nevyplatila. Portálový žeriav vám sľubuje maximálny výkon bez ovplyvnenia zvyšku haly. Ľahko sa pohybuje a vďaka svojmu praktickému dizajnu môže optimálne jazdiť po pracoviskách. Portálový žeriav sa svojou vlastnou výškou a dĺžkou žeriavovej dráhy ideálne prispôsobí vašim potrebám. Váš ľahký portálový žeriav vyrábame na výšku i na šírku podľa vašich individuálnych požiadaviek. Maximálna šírka (maximálna dĺžka nosníka) je 7900 mm (v závislosti od nosnosti), maximálna výška 5000 mm a maximálna nosnosť 2000 kg.

Náš ľahký portálový žeriav je tam vždy rýchlo

Mobilný portálový žeriav ABUS je štandardne vybavený štyrmi riadenými kolesami s brzdou, z toho s dvomi s nastavením smeru po 90°. To umožňuje jednoducho tlačiť portálový žeriav na pracovisko iba jednou osobou. Kolesá majú priemer 200 mm a sú vyrobené z vysokopevnostného polyamidu. Portálové žeriavy je možné použiť rôznymi spôsobmi. Či už ide o opravy, dielenský žeriav, výmenu nástrojov na vstrekovacích strojoch na plasty alebo skladovú technológiu - tento mobilný žeriav je rýchlo na mieste, nech ste kdekoľvek. Náš portálový žeriav ABUS je nielen mobilný, ale vďaka pevnému stenovému profilu je obzvlášť stabilný a výkonný. Dielenské žeriavy sú vybavené našimi tisíckrát osvedčenými zdvíhadlami ABUS: elektrickým reťazovým kladkostrojom s ručnými a elektrickými pojazdom a napájaním ako vlečným alebo vodičovým vedením.

Portálový žeriav od spoločnosti ABUS Kransysteme

Sme jedným z popredných výrobcov žeriavových systémov a komponentov už mnoho rokov. Okrem moderných, kvalitných žeriavov a kladkostrojov vám ABUS ponúka profesionálne služby. Radi uvedieme do prevádzky, vykonáme údržbu a opravy vašich žeriavových systémov. Ponúkame vám tiež ďalšiu žeriavovú technológiu a zdvíhacie zariadenia vrátane otočných žeriavov, ako napríklad nástenný otočný žeriav s nosnosťou až 5 t alebo stĺpový otočný žeriav s nosnosťou až 6,3 t a vyložením do 10 m (v závislosti od nosnosti) alebo mostový žeriav do 120 t. Jednoducho si dohodnite nezáväznú konzultáciu. Zodpovedná kontaktná osoba spoločnosti ABUS vám ochotne poradí s vašimi možnosťami použitia ľahkého portálového žeriavu.

Na stiahnutie:

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás