Záručný a pozáručný servis žeriavov

KVALITA, KTORÁ IDE EŠTE ĎALEJ. Naše vysoké nároky na kvalitu a náš prístup k partnerskej spolupráci nekončí expedíciou hotového žeriavu. Vo firme ABUS ide kvalita ešte omnoho ďalej. Aj keď žeriav opustí náš závod, sme tu pre Vás a ako dôležitému zákazníkovi Vám budeme poskytovať služby po celú dobu životnosti zariadenia – aj po nej. Sme Vám po ruke prostredníctvom konzultácií, individuálneho servisu a školení. Náš žeriavový servis zahŕňa všetko, čo Vám umožní jednoduchú, efektívnu a nenákladnú údržbu žeriavového zariadenia. Naši vysoko kvalifikovaní zamestnanci disponujú potrebným know-how a poskytujú asistenciu v prípade problémov alebo otázok. V servisných skladoch sú rovnako k dispozícii všetky často potrebné náhradné diely.


Záručný a pozáručný servis vyškolenými pracovníkmi, vrátane údržby štandardne do 48 hodín počas pracovných dní (po dohode je možné skrátiť). Servisní technici pravidelne absolvujú aktualizačné školenia v ABUSe, ITECu Brno a u ďalších dodávateľov dielov (HBC, Wampfler, Stahl ...). Navyše naši servisní technici a odborní pracovníci zdvíhacích a el. zariadení majú kompletnú materiálovú, technickú a telefonickú podporu firmy ABUS a ITECO.


Telefonická podpora


Stálym zákazníkom, ktorí využívajú naše služby, poskytujeme bezplatné telefonické poradenstvo. Servisní technici môžu po telefóne navigovať Vášho pracovníka údržby.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás