Žeriavy

Takmer vo všetkých výrobných alebo produkčných prostrediach je potrebné riešiť logistické úlohy. Žeriavy ABUS sú optimálnym riešením pre vašu spoločnosť a všetky druhy stavebných situácií, a to aj na rôznych pracovných úrovniach. S našimi štandardnými žeriavmi vám ponúkame kompletné riešenia pre váš pracovný proces – s nosnosťou od 80 kg do 120 t.

zeriav

Mostové žeriavy

Mostové žeriavy ABUS zdvíhajú a spúšťajú bremená až do 120 ton a umožňujú ich lineárny i celoplošný pohyb. Sortiment mostových žeriavov zahŕňa 5 druhov konštrukcií pre rôzne možnosti využitia: jednonosníkové mostové žeriavy, dvojnosníkové mostové žeriavy, podvesné žeriavy, jednonosníkové konzolové žeriavy a poloportálové žeriavy.

Detaily produktu
zeriav

HB systémy – podvesné žeriavové systémy / HB nosné oceľové konštrukcie

Podvesné žeriavové systémy (HB systémy ABUS) zdvíhajú bremená až do hmotnosti 2 ton. Sú flexibilne prispôsobiteľné pre každú geometriu haly. Je možné ich stavebnicovo upravovať či rozširovať.

Detaily produktu
zeriav

Otočné žeriavy

Štandardné otočné žeriavy ABUS zdvíhajú bremená až do 6,3 t hmotnosti. Je možné ich upevniť na podlahe, na stenách alebo na už existujúce stĺpy. Sú k dispozícii v troch veľkostiach, od najľahšej po stredne ťažkú konštrukciu, a sú podľa nosnosti vybavené elektrickým lanovým alebo reazovým kladkostrojom.

Detaily produktu
zeriav

Ľahké portálové žeriavy

S Ľahkým portálovým žeriavom ABUS sú elektrické reťazové kladkostroje ABUS mobilné. S použitím pre bremená do 2 ton a so zvl᚝ť ľahkým jazdením na štyroch kolesách s brzdou, poskytujú pomoc vždy tam, kde ich práve potrebujete. Maximálne rozpätie je 7,9 metrov (závislé od nosnosti), celková výška až 5 metrov. V prípade potreby je možné ľahký portálový žeriav ABUS bez problémov zložiť.

Detaily produktu

Váš žeriavový systém od spoločnosti ABUS Kransysteme

Nechajte si poradiť od kompetentnej kontaktnej osoby ABUS ohľadom vášho projektu pre mostové žeriavy alebo iné žeriavové systémy. Sprevádzame vás od plánovania cez montáž (v prípade potreby aj vrátane montážnych pomôcok, ako sú autožeriavy, vysokozdvižné vozíky alebo pracovné plošiny) až po kontrolu pred prvým uvedením do prevádzky. Radi vás podporíme v efektívnom návrhu vašej haly s niekoľkými pracovnými úrovňami. Za týmto účelom vám naša žeriavová technológia ponúka ďalšie riešenia, ako napríklad vhodný otočný žeriav (stĺpové otočné žeriavy, nástenné otočné žeriavy), portálový žeriav alebo profilové závesy alebo podvesné žeriavy. Samozrejme vám ponúkame aj vhodné zdvíhacie zariadenie, ako sú elektrické reťazové alebo elektrické lanové kladkostroje. Poradíme vám, ktorý žeriav je vhodný pre váš projekt a radi prevezmeme výrobu nových systémov alebo sa postaráme o modernizáciu existujúcich žeriavových systémov.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás