Servis, náhradné diely, opravy a údržba

Vysoké štandardy kvality pri výrobe a vývoji, pravidelné intervaly údržby a bezpečná obsluha žeriavu vyškolenými zamestnancami sú základom pre maximálnu spoľahlivosť, životnosť a nízke opotrebovanie vášho žeriavového systému.

Ak dôjde k najhoršiemu, servis ITECO ŽERIAVY s.r.o. je kompetentným partnerom na vašej strane, ktorý udrží dostupnosť vášho žeriavového systému alebo ho čo najrýchlejšie obnoví.


Záručný a pozáručný servis:


Záručný a pozáručný servis vyškolenými pracovníkmi, vrátane údržby štandardne do 48 hodín počas pracovných dní (po dohode je možné skrátiť).
Servisní technici pravidelne absolvujú aktualizačné školenia v ABUSe, ITECu Brno a u ďalších dodávateľov dielov (HBC, Wampfler, Stahl ...).
Navyše naši servisní technici a odborní pracovníci zdvíhacích a el. zariadení majú kompletnú materiálovú, technickú a telefonickú podporu firmy ABUS a ITECO.


Telefonická podpora:


Stálym zákazníkom, ktorí využívajú naše služby, poskytujeme bezplatné telefonické poradenstvo. Servisní technici môžu po telefóne navigovať Vášho pracovníka údržby.


servis-a-udrzba

Dodávka náhradných dielov:


Rýchle dodanie kvalitných originálnych náhradných dielov, v prípade potreby expresne, alebo kuriérom.
Pomoc pri hľadaní náhradných dielov – aj bez čísla výrobku.
Optimalizované súpravy náhradných dielov, prispôsobené príslušným požiadavkám.
Spoľahlivá dodávka náhradných dielov v minulosti aj v budúcnosti.v Všetky servisné autá sú vybavené bežne opotrebiteľnými dielmi, preto sme schopní väčšinu porúch odstrániť už pri prvom servisnom výjazde, alebo pri prehliadke žeriavu.
Veľkú základňu náhradných dielov máme v servisnom sklade ITECO ŽERIAVY Brezno a v servisnom sklade ITECO Brno. Všetky štandardné náhradné diely na žeriavy ABUS má výrobca skladom a dodanie je do 2-3 prac dní (prípadne letecky 1-2 dni).


Cena náhradných dielov:


Máme priame zastúpenie ABUSu, preto sú naše ceny náhradných dielov najnižšie na Slovensku a doba dodania je najkratšia.


Servisná zmluva:


Po uplynutí záručnej doby Vám ponúkame návrh servisnej zmluvy, na základe ktorej budeme za Vás sledovať a vykonávať údržbu, opravy, pravidelné inšpekcie, prehliadky, skúšky a školenia obsluhy.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás