Dopyt

zeriav

Mostové žeriavy

Mostové žeriavy ABUS zdvíhajú a spúšťajú bremená až do 120 ton a umožňujú ich lineárny i celoplošný pohyb. Sortiment mostových žeriavov zahŕňa 5 druhov konštrukcií pre rôzne možnosti využitia: jednonosníkové mostové žeriavy, dvojnosníkové mostové žeriavy, podvesné žeriavy, jednonosníkové konzolové žeriavy a poloportálové žeriavy.

Dopyt
zeriav

HB systémy – podvesné žeriavové systémy / HB nosné oceľové konštrukcie

Podvesné žeriavové systémy (HB systémy ABUS) zdvíhajú bremená až do hmotnosti 2 ton. Sú flexibilne prispôsobiteľné pre každú geometriu haly. Je možné ich stavebnicovo upravovať či rozširovať.

Dopyt
zeriav

Otočné žeriavy

Štandardné otočné žeriavy ABUS zdvíhajú bremená až do 6,3 t hmotnosti. Je možné ich upevniť na podlahe, na stenách alebo na už existujúce stĺpy. Sú k dispozícii v troch veľkostiach, od najľahšej po stredne ťažkú konštrukciu, a sú podľa nosnosti vybavené elektrickým lanovým alebo reazovým kladkostrojom.

Dopyt
zeriav

Ľahké portálové žeriavy

S Ľahkým portálovým žeriavom ABUS sú elektrické reťazové kladkostroje ABUS mobilné. S použitím pre bremená do 2 ton a so zvl᚝ť ľahkým jazdením na štyroch kolesách s brzdou, poskytujú pomoc vždy tam, kde ich práve potrebujete. Maximálne rozpätie je 7,9 metrov (závislé od nosnosti), celková výška až 5 metrov. V prípade potreby je možné ľahký portálový žeriav ABUS bez problémov zložiť.

Dopyt
zeriav

Elektrické lanové kladkostroje

ABUS elektrické lanové kladkostroje sú srdcom žeriavového zariadenia

Dopyt
zeriav

Elektrické reťazové kladkostroje

ABUS elektrické reťazové kladkostroje presvedčia nízkou stavebnou výškou, štandardne dvomi rýchlosťami zdvihu a dlhou životnosťou

Dopyt
zeriav

Ručné reťazové kladkostroje

Ručné reťazové kladkostroje zaujmú kompaktnou jednoduchou konštrukciou a obsluhou a údržbou

Dopyt