Zdvíhanie ťažkých bremien je so žeriavmi ITECO – ABUS ľahšie

Publikované: 3. januára 2024

Zdvíhanie ťažkých bremien je náročná úloha a pre jej splnenie je potrebný zodpovedný návrh zdvíhacieho zariadenia úplne „na mieru“ požiadavkám zákazníka, vrátane jeho včasnej dodávky a profesionálnej inštalácie. Maximum pre spoľahlivé, a súčasne jednoduché a bezpečné používanie.

Breznianska spoločnosť ITECO ŽERIAVY s.r.o., ktorá vznikla v roku 2004, je jediným zastúpením značky ABUS na Slovensku. Spoločnosť ABUS Kransyteme GmbH vyrába štandardné žeriavy a zdvíhacie zariadenia už od roku 1965 a v súčasnosti dodáva žeriavy v rozsahu od 80kg až do 120 ton do 55 krajín sveta.

Spoločnosť ITECO ŽERIAVY s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti žeriavovej techniky – od návrhu, cez výrobu a dodávku až po montáž a uvedenie do prevádzky podľa platných noriem a predpisov Slovenskej republiky.

Uvedením žeriavu do prevádzky sa starostlivosť tímu odborníkov firmy ITECO ŽERIAVY s.r.o. nekončí. Počas životnosti vyhradeného zariadenia, ale aj po jej uplynutí, sa špecialisti ITECO ŽERIAVY starajú o servis, odborné prehliadky a inšpekčné prehliadky, aby životnosť žeriavových systémov bola čo najdlhšia a bezpečnosť stopercentná. 

Produkty ITECO – ABUS ako mostové žeriavy, konzolové žeriavy, poloportálové žeriavy,  ľahké podvesné žeriav – HB systémy, ľahké portálové žeriavy, otočné žeriavy, reťazové kladkostroje a lanové kladkostroje majú u zákazníkov úspech, lebo sú reprodukovateľnej kvality, keďže sú využívané na trhu dostupné štandardné komponenty a sú neustále inovované.

Odborníci ITECO ŽERIAVY s.r.o. sú známi svojim zodpovedným prístupom pri optimálnom návrhu žeriavov pre klienta, ako aj pri pravidelných inšpekciách týchto zdvíhacích zariadení. Servis je promptný vďaka odbornosti servisných technikov ITECO ŽERIAVY, aj vďaka dostupnému skladu náhradných dielov priamo v Brezne, prípadne v Brne ČR.

Ako ABUS neustále zlepšuje svoje produkty, tak aj ITECO ŽERIAVY neustále zlepšuje svoje služby. Spokojnosť zákazníkov je u oboch značiek totiž vždy na prvom mieste.

C:\Users\iteco-13\Desktop\kockyprodukyreklama_1.jpg

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás