Elektrické reťazové kladkostroje ABUS

Publikované: 10. mája 2024

Reťazový kladkostroj sa väčšinou používa ako zdvíhacie zariadenie v spojení so žeriavom na pracovisku, ako je mostový žeriav, otočný žeriav, portálový žeriav alebo podvesný systém, alebo môže jazdiť samostatne po nosníku  – jednokoľajnicovej dráhe. Je to lacné riešenie medzi kladkostrojmi pre malé bremená od 80 kg do 4 ton. Bremená sa presúvajú pomocou ručného pojazdu alebo elektrického pojazdu s dvomi rýchlosťami pojazdu. 

C:\Users\iteco-13\Downloads\elektrický reťazový kladkostroj GMC na jednokoľajnicovej dráhe.jpg

Elektrický reťazový kladkostroj ABUCompact GMC na jednokoľajnicovej dráhe

C:\Users\iteco-13\Desktop\BLOGY www.itecozeriavy.sk\elektrický reťazový kladkostroj GM 8 na otočnom žeriave.jpg

Elektrický reťazový kladkostroj ABUCompact GM8 na otočnom žeriave

Na rozdiel od lanového kladkostroja je možné reťazový kladkostroj pripevniť aj k stacionárnemu bodu. To sa vykonáva pomocou štandardne dodávaného závesného držiaka, ktorý je možné jednostranne upevniť, alebo pomocou špeciálneho závesného háku. 

Na požiadanie vieme namontovať náhradné diely na kladkostroje ihneď. Vďaka našim produktom nenáročným na opravu a údržbu sú všetky komponenty ľahko dostupné a ľahko vymeniteľné. Robustný, modulárny a na údržbu nenáročný dizajn bol vždy naším receptom na užívateľsky prívetivé a kompaktné kladkostroje.

Naše produkty zdvíhacej techniky sú štandardne dostupné v dvoch rýchlostiach. Na želanie je možné náklad zdvíhať a presúvať aj plynule. To je dôležité najmä pri operáciách s citlivými materiálmi.

C:\Users\iteco-13\Downloads\elektrický reťazový kladkostroj GM4 na podvesnom žeriave.jpg

Elektrický reťazový kladkostroj ABUCompact GM4 na podvesnom systéme EHB

Všetky naše produkty sú vyrobené v Nemecku. Ak potrebujete náhradný diel pre váš elektrický reťazový kladkostroj alebo lanový kladkostroj, vieme vám ho dodať – aj pre staršie generácie kladkostrojov – priamo z nášho skladu v Gummersbachu a zabezpečiť tak rýchle dodacie lehoty.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás