ABURemote

Voľnosť, ktorú potrebujete

ABURemote Vám dáva voľnosť, ktorú potrebujete pri manipulácii s ťažkými bremenami. Manipulujte s bremenom z bezpečného miesta, z ktorého máte najlepší prehlaď. V prípade ABURemote Button dokonca jednou rukou.

aburemote

Moderný

navigačné menu

S ABURemote sa rýchlo spriatelíte, i keď má veľké množstvo funkcií. Intuitívne riešené menu Vám umožní rýchly prístup k funkciám Vášho žeriavu. Štyrom funkčným tlačidlám je možné individuálne priradiť povely, ktoré využívate najčastejšie.

Odolný

proti rušeniu

ABURemote komunikuje s Vašim žeriavom automaticky na voľných rádiových kanáloch a preto je veľmi odolný proti rádiovému rušeniu. Žeriav tak splní všetkyVami zadané povely

Komfortný

ovládanie

Špeciálnym, ergonomicky vyváženým ručným vysielačom ABURemote Button ovládate svoj žeriav jednou rukou. Veľké povelové tlačidlá s presne stanovenými polohami pre 1. a 2. rýchlosť Vám uľahčia prácu.

Osvetlený

displej

Prostredníctvom osvetleného displeja získavate informácie o zvolenom nastavení, aktívnych žeriavoch a mačkách, sile rádiového signálu a stave nabitia batérií. Používateľ rozpozná stav prevádzky žeriavu na prvý pohľad podľa farieb na displeji. A samozrejme, pokiaľ je inštalovaný systém indikácie záťaže, vidíte hmotnosť bremena, ktoré máte na háku. Na želanie dokonca netto.

Nabíjanie batérií

Úplne jednoduché

Nabíjanie batérií je hračka: vysielač sa len položí do dodanej nabíjačky a batérie vo vysielači sa induktívne nabijú. Vyňatie batérií nie je potrebné. Takisto ochranná taška, bedrový popruh alebo ramenný pás zostávajú pri nabíjaní vo vysielači. Počas nabíjania sa prepne vysielač automaticky do prevádzky Stand-by a ukazuje na displeji priebeh nabíjania. Nabíjačka môže byť postavená na ploche alebo aj zvisle pripevnená na stene. Príslušenstvo k montáži na stenu je dodané. Jednoduchšie to už ani nejde.

Štandardné batérie

Mignon (AA)

Zabudnite na nákladné a komplikované zaobstarávanie špeciálnych batérií. ABURemote pracuje so štandardnými batériami. Viac než 40 hodín v kuse. Náhradné batérie máte vždy u seba v bedrovom popruhu ovládacieho systému ABURemote Joystick. Keď potrebujete do prístroja ABURemote vložiť nové batérie, nemusíte pre nich nikam odbiehať.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás