SERVIS 24 HODÍN DENNE

Publikované: 4. júna 2024

Náš servisný tím plní akékoľvek služby v oblasti servisu žeriavov a preventívnych programov vo forme inšpekcií, revízií až po servisné zmluvy. Vždy je niekto z našich servisných technikov v pohotovostnom režime pripravený na neplánovaný zásah a vybavený náhradnými dielmi, ďalšie dôležité diely sú v servisných skladoch v ITECO s.r.o. Česká republika a ABUS Kransysteme GmbH Nemecko. 

C:\Users\iteco-13\Desktop\inšpekcie.jpg

Vďaka praxi a znalostiam našich technikov je možné poruchu z časti identifikovať už v telefonickom rozhovore a následne prídeme už pripravení k odstráneniu poruchy. 

Z ďalších služieb zabezpečujeme napríklad zvláštne posúdenie žeriavov ABUS po 20 rokoch prevádzky, v prípade presiahnutej životností sa postaráme o ich generálnu opravu.

Neoddeliteľnou súčasťou nášho programu sú rekonštrukcie a modernizácie na  už prevádzkovaných žeriavoch ABUS, ako doplnenie žeriavových mačiek, zvyšovanie nosností, zmeny rozpätí a následné premiestnenie, doplnenie váh, doplnenie rádiových diaľkových ovládačov a pod. Ucelený výrobný program je k dispozícii na www.itecocozeriavy.sk.

C:\Users\iteco-13\Desktop\inšpekcie 2.jpg
kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás