Poloportálový žeriav ABUS EHPK

Otvorená cesta k produktivite

Poloportálové žeriavy ABUS EHPK sú majstri, pokiaľ ide o obslúženie a zásobovanie čo možno najväčšej plochy s nízkymi investičnými nákladmi. Statické zaťaženie konštrukcie haly je pritom nepatrné. Vysokozdvižné vozíky a iné dopravné prostriedky v hale nie sú obmedzované. Sloboda pohybu sa tak stáva výrobným faktorom.

Na zemi

bez problémov

Spodný pojazdový nosník žeriava EHPK jazdí v závislosti od stavebných podmienok po koľajnicovej ploche zapustenej v podlahe alebo pomocou špeciálnych koliesok – priamo po podlahe haly. Voľný pohyb zamestnancov a materiálu nie je obmedzený rušivými hranami ani podlahovými ryhami. Podlaha v hale zostáva hladká a čistá.

Pohon

vyššej triedy

Poloportálový žeriav ABUS je poháňaný dvoma motormi pojazdového nosníka na hornej žeriavovej dráhe. Vodiace kladky umožňujú tesný pohyb žeriava EHPK po žeriavovej koľajnici a redukujú sily vznikajúce pri vedení po dráhe. Tento koncept pohonu zabezpečuje rovnomerné rozloženie síl na žeriavovej dráhe a malé opotrebovanie.

Hladko

a variabilne

Frekvenčný menič umožňuje veľmi nízke rýchlosti pojazdu žeriava pre citlivé polohovanie a tlmí kývanie bremena. Každá požadovaná rýchlosť pojazdu medzi minimálnou a maximálnou hodnotou môže byť zachovaná.

Robustný

a stabilný

Žeriav EHPK je vďaka svojej výstuži proti prekrúteniu, stabilnej krabicovej konštrukcii nosníka a osvedčenej kvalite zdvíhacích zariadení ABUS odolný a trvanlivý pracovný prostriedok.

Chytrý

a bezpečný

Žeriav EHPK firmy ABUS rozpoznáva prekážky vďaka sériovému zariadeniu na detekciu predmetov na dolnom pojazdovom nosníku. Panoramatické osvetlenie signalizuje prevádzku žeriava.

Montáž

rýchla

Montáž žeriavu ABUS EHPK prebieha vďaka normalizovanej štandardnej konštrukcii rýchlo a jednoducho. Je okamžite k dispozícii.

Nosnosť do 10 t
vyššia nosnosť na vyžiadanie

Rozpätie do 15 m
v závislosti od nosnosti

Vodiace kladky na hornej žeriavovej dráhe.

Podlahové kolieska bez vodiacej koľajnice.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás