Servisný technik zdvíhacích zariadení – elektrikár

Miesto práce

Potočná 1C, 977 03, Brezno

Ponúkaný plat

  • 1200 € za mesiac
  • Výška platu v závislosti od praxe a skúseností.

Druh pracovného pomeru

pracovný pomer na neurčitý čas

Dátum nástupu

ihneď

Mám záujem

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnický

Náplň práce

  • diagnostika a odstraňovanie strojných i elektrických porúch na elektrických zariadeniach a žeriavoch
  • príprava komponentov pred montážou nových žeriavov, montáže menších žeriavov
  • práca s technickou dokumentáciou, návrhy opráv a ich kalkulácia
  • vykonávanie plánovanej údržby a prehliadok a skúšok zdvíhacích zariadení
  • jazykové znalosti sú výhodou, nie však podmienkou
  • vyžaduje sa osvedčenie podľa vyhl. 508/2009 min. §21, vyšší výhodou; §24 vítaný

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vodičské oprávnenie: Skupina B
  • cieľavedomosť
  • analytické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Všeobecné spôsobilosti

  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Jazykové znalosti

  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Počítačové znalosti

  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel – pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Požadovaná prax

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1 a § 21)

Iné výhody

Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás