ABUControl

dvíha žeriavy na novú úroveň

Nový lanový kladkostroj firmy ABUS presviedča svojim výkonom, jednoduchou údržbou, bezpečnosťou, komfortom a svojim modernými dizajnom. Jednoducho ohromujúci.

Komfort

Profily jazdy a zdvihu

Žeriavy ABUS je možné prostredníctvom jazdných charakteristík prispôsobiť Vašim podmienkam. Žeriavy s dvomi pevnými rýchlosťami jazdia napríklad úplne inak ako žeriavy riadené frekvenčným meničom. Profily jazdy a zdvihu umožňujú prispôsobenie žeriavov Vašej súčasnej alebo požadovanej situácii. U existujúcich žeriavov tak odpadá nutnosť prestavby a Vy profitujete vďaka ďalšiemu žeriavovému zariadeniu.

Tlmenie kývania

Tlmené kývanie ABUS zvyšuje bezpečnosť a komfort pri preprave nákladov v citlivých oblastiach. Tlmenie kývania je založené na matematických výpočtoch. Pri nich sa zohľadňujú pojazdové rýchlosti, zrýchlenie a spomalenie žeriavu a mačky, polohaháku a dĺžka prostriedku na uchopenie bremena.
Aj osoby, ktoré žeriavy ovládajú len zriedka, môžu pomocou tlmenia kývania prepravovať bremená bezpečne.

Bezpečnosť

Regulácia súbehu

Regulácia súbehu ABUS pre dve mačky na jednom žeriave umožňuje bezpečnú manipuláciu s dlhými výrobkami, rozchádzaniu rýchlostí zdvihu sa aj v prípade rôznych lanových kladkostrojov zamedzí neustálou reguláciou. Podmienkou je vybavenie žeriavu frekvenčným meničom pre zdvíhanie. Aj u žeriavov, ktoré pracujú v tandeme sa regulujú rýchlosti pojazdu. Dva žeriavy, maximálne štyri mačky a zdvih, všetko je regulované.

Jednoduchá údržba

KranOS

Prevádzkové dáta, nastavenia, servisné informácie. Prostredníctvom moderného rozhrania KranOS máte všetko dostupné. Bezdrôtovo z každého laptopu alebo tabletu s prehliadačom. A ročná periodická kontrola prebehne ešte o niečo svižnejšie.

Žeriavová technika založená na štandardných komponentoch.

Modulárne a zásuvné
štandardné komponenty

ABUControl stavia na osvedčených, na trhu dostupných komponentoch renomovaných výrobcov elektroniky. Pre vykonanie výmeny alebo opravy nie sú nutné špeciálne znalosti ani softvérové licencie. Máte neustále plnú kontrolu nad žeriavom a môžete si slobodne zvoliť servisného partnera. ABUContol – jedinečný prísľub ľahkej údržby a opravy.

kontakt

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás